روغن درخت چاي برگشته است ، اما آيا هنوز هم بهترين گزينه براي آکنه است؟


تا زماني که ما زنده بوده ايم از روغن درخت چاي براي معالجه لک استفاده مي شده است ، اما در جهاني که مواد پيشرفته و فرمول هاي نسل بعدي تمام تمرکز را مي ند ، آيا هنوز بهترين گزينه براي مقابله با پوست مستعد است ؟

براي قرن ها براي بهبود زخم ها و کمک به بيماري هاي جزئي مورد استفاده قرار گرفته است. به سرعت به سالهاي اخير منتقل مي شويد ، و احتمالاً شما قبلاً از روغن درخت چاي براي درمان پوست خود استفاده کرده ايد ، خواه يک جوانه پنبه اي کاملاً شيب دار باشد که براي تجويز نوجوانان تجويز مي شود ، يا يک کرم لکه دار با اين باکتري هاي طبيعي است


 


 


 


 

روغن درخت چاي چيست؟


 


 


 


 آيا روغن درخت چاي مي تواند به آکنه کمک کند؟


به گفته کيرستي ايتون ، مربي ملي در رژيم پوستي، درخت چاي هنوز هم يک سلاح موثر در مبارزه با آکنه است. اين ماده حاوي ترکيباتي با عملکرد ضد باکتري موثر است ، بنابراين با از بين بردن باکتري هاي ايجاد کننده ، احتمال نقص را کاهش مي دهد.


در واقع ، مطالعات ثابت کرده است که روغن درخت چاي به طور طبيعي داراي خواص ضد التهابي و ضد باکتري است ، به اين معني که هم مي تواند باعث کاهش باکتري هاي آکنه بر روي پوست شما شود و هم باعث تحريک تحريکات قبلي شود.


 


 


 


  


 


 


 


آيا استفاده از روغن درخت چاي نکات منفي دارد؟


با اين حال ، فقط به اين دليل که روغن درخت چاي يک محصول طبيعي است ، به اين معني نيست که بايد آن را روي پوست تشديد شده رها کنيد. ايتون هشدار مي دهد: “استفاده بيش از حد از روغن درخت چاي مي تواند آسيب رسان باشد و نبايد هضم شود زيرا مسموم است.” “با اين حال ، مهم است که به ياد داشته باشيد که محصولات حاوي روغن درخت چاي به دقت فرموله شده اند تا طبق دستورالعمل با خيال راحت استفاده شوند.”


آيا خريد روغن درخت چاي بهترين گزينه براي جوش و لک است؟


چندين مطالعه نشان داده است که روغن درخت چاي به همان اندازه پراکسيد بنزوئيل در کاهش شدت آکنه موثر است — اگرچه ديدن نتايج مشابه مدت زمان بيشتري طول مي کشد. همانطور که ايتون توضيح مي دهد ، فوايد استفاده از روغن درخت چاي ملايم بودن و تحريک کمتر پوست است.


علاوه بر اين ، درخت چاي يک تيم عالي است و مي تواند در کنار مواد پاک کننده پوست مانند — فکر کنيد گليکوليک يا اسيد ساليسيليک — يک درمان جامع براي پوست به راحتي متراکم است. ايتون مي گويد: “با ترکيب درخت چاي با اسيد آلفا هيدروکسي مي توانيد پوست را از سلول هاي مرده پوست پاک نگه داريد.”


حتي بهتر ، روغن درخت چاي مي تواند مزاياي خوبي را به همراه داشته باشد که بنزوئيل پروکسايد نمي تواند. ناتاليا رابينسون ، چهره شناس جامع و بنيانگذار کوانتوم بوتانيکا ، توضيح مي دهد: “درخت چاي يک آنتي اکسيدان قوي است در حالي که بنزوئل اينگونه نيست .” “در حقيقت ، بنزوئيل پراکسيد مي تواند منجر به تشکيل راديکال هاي آزاد شود ، بنابراين ممکن است که لکه سريعتر پيش رود ، اما اين ماده باعث تحريک پوست اطراف لکه مي شود و احتمالاً ذراتي ايجاد مي کند که منجر به آسيب سلول هاي پوستي مي شود.”


 


 


 


  


 


 


 


نحوه استفاده از روغن درخت چاي براي آکنه


هنگام استفاده از روغن درخت چاي براي درمان جوش يا آکنه ، گزينه هايي پيش رو داريد. يا آن را مرتب ، در حالت خالص خود استفاده کنيد ، يا به دنبال محصولي باشيد که حاوي آن باشد.


هنگام استفاده از يک بطري روغن درخت چاي خالص ، رابينسون توصيه مي کند که آن را از طريق يک جوانه پنبه مستقيم روي خشکي پوست قرار دهيد ، اگر پوست صورت شما به راحتي حساس شود ، آن را با آب يا آلوئه ورا رقيق کنيد. به طور متناوب ، سعي کنيد چند قطره روغن درخت چاي خالص را با مرطوب کننده يا سرم معمولي خود مخلوط کنيد.


اگر نمي خواهيد به متخصص پوست خود تبديل شويد ، مي توانيد به يکي از بهترين محصولات روغن درخت چاي براي آکنه در بازار دسترسي پيدا کنيد. به دور از ژل هاي چسبناک و بدبو قديمي ، اين نوآوري هاي نسل بعدي اين عصاره شگفت انگيز را با تعداد زيادي از مواد تسکين دهنده و پاک کننده ترکيب مي کنند تا مزاياي ثابت و قابل اطمينان را به پوست شما برسانند.


نتيجه گيري:


روغن درخت چاي يکي از بعترين و کاربردي ترين موادي است که ميتواند براي درمان جوش و آکنه استفاده کرد . اما شرط تاثير گذاري آن اصل و خالص بودن آن است. پس بايد از شرکت هاي معتبري خريد کنيد تا نتيجه مورد نظر حاصل شود.


شرکت دکاموند شيمي وارد کننده تخصصي روغن هاي آرايشي بهداشتي و خوراکي است. و از آنجايي که شرکتي معتبر است و محصول وارداتي آنها برند فلوريجانا فرانسه است که جزو برترين برند هاي اروپا است ميتوانيد براي خريد روغن درخت چاي اصل و باکيفيت به وبسات آنها


https://decamondchemistry.com


مراجعه کنيد و حتي از مشاوره رايگان کارشناسان آنها استفاده کنيد و با خيال راحت خريد کنيد.


 


medium.com


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلود آهنگ جديد ايراني Erin Skee دندانپزشک متخصص کودکان مالباختگان موسسه حقوقي عدالت محوران طوبي vihanvila Yvonne يه جور ديگه Jennifer پربيننده ترين هاي نشريه قديري